Ma Casa Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 60 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Deze 2-slaapkamer Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer biedt onderdak aan maximaal 4 gasten en ligt in de buurt van het Nausicaá, binnen 5 minuten wandelafstand ervandaan.

    Deze 60 m² grote villa heeft een locatie aan het strand op maar 1 km afstand van het Monument voor Mariette-Bey en op 350 meter verwijderd van het busstation Baron Bucaille. Dit vakantiehuis bevindt zich op minder dan 800 meter van het strand van Boulogne-sur-Mer en in de buurt van het Equestrian statue General San Martin. Deze gesitueerde in Boulogne-sur-Mer Ma Casa Villa bevindt zich op 20 minuten wandelafstand van de Notre-Dame de Boulogne en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Ma Casa Villa beschikt over een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei zodat je de mogelijkheid hebt om te koken. Gezonde gerechten worden geserveerd bij Restaurant La Matelote, dat op op 350 meter afstand van deze woning ligt. Deze 1-badkamer woning bevindt zich binnen een paar straten van Boulogne-sur-Mer station, waardoor toeristische attracties in Boulogne-sur-Mer gemakkelijk bereikbaar zijn.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer Mensen foto Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer Kamer foto Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer Kamer foto Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer Kamer foto Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer Kamer foto Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer Kamer foto Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer Kamer foto Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer Kamer foto Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer Kamer foto Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer Kamer foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen in de buurt van strand Ma Casa Villa?
      Het Nausicaá is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen op amper 5 minuten lopen van strand Ma Casa Villa.
    • Heeft strand Ma Casa Villa een keuken?
      Ja, in strand Ma Casa Villa is een complete keuken beschikbaar.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ma Casa Villa Boulogne-sur-Mer